Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

A. Z. Gwarancja

Szarych Szeregów 34d Opole

Mapa

77 403 12...

77 403 12 36

608 539 991

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

O nas

Firma Nieruchomości A.Z. GWARANCJA Opole pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego 13 również w Opolu. W firmie nieruchomości pracuje 11 osobowy zespół składający się z licencjonowanych pośredników, agentów, doradcy kredytowego, menadżera ds. kampanii reklamowych, grafika i informatyka.Biuro Nieruchomości Opole A.Z.GWARANCJA działając na rynku siedemnaście lat, oferuje oprócz kompleksowych usług związanych z wyżej wymienioną działalnością swoje doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność jak i wysoką kulturę obsługi klienta zgodnie z etyką i standardami zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

68

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia A. Z. Gwarancja

Filtruj

295 000 zł80,50 m² 3 664,60 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł98,40 m² 9 136,18 zł/m²

Czesława Zapart

Czesława Zapart

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m , położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m , położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na...

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł200 m² 3 725 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł20 700 m² 11,59 zł/m²

Czesława Zapart

Czesława Zapart

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 051 m² 149,15 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9 051 m (90,51 ar), zlokalizowana w prestiżowej, malowniczej i spokojnej dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł30 250 m² 148,76 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działka inwestycyjna ok. 3.0250 ha. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Zawada centrum, trasa Opole - Kluczbork. Proponujemy Państwu...

Szczegóły ogłoszenia

3 349 000 zł715 m² 4 683,92 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Oferujemy na sprzedaż obiekt dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza o łącznej pow. 715 m2, położony na działce o pow. 1302 m2...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 045 m² 186,60 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię do wynajmu jedynego w swoim rodzaju apartamentu w Niemodlinie. Wykończony najwyższej jakości materiałami, dostępny na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł282 m² 4 929,08 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Gogolin, w województwie opolskim. To idealna propozycja...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł270 m² 6 111,11 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferujemy Dom Wolnostojący na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Grudzice, składający się z trzech poziomów: przyziemia, wysokiego parteru...

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł101 m² 10 396,04 zł/m²

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2 z garażem 16m2 i pięknym ogrodem około 270m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom o powierzchni 370m2 położony na 7-arowej działce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom wolnostojący typu kostka, około 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 464 m2 zlokalizowanej w Opolu, dzielnica Czarnowąsy....

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

Czesława Zapart

Czesława Zapart

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położony...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 76,34 m2, położony na działce 164 m2, zlokalizowany na osiedlu Gosławice w Opolu. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,20 m² 7 890,37 zł/m²

Czesława Zapart

Czesława Zapart

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł86,82 m² 4 768,49 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość przestronne, 3-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,20 m² 7 754,63 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, opole - Centrum, ul.Waryńskiego. Nowa, atrakcyjna cena ! Proponujemy...

Szczegóły ogłoszenia

450 zł16,50 m² 27,27 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 16,50 m2. usytuowane w ciągu garaży, który znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 900 m2, znajdujący się w Chróścicach, gmina Popielów....

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł64,90 m² 9 984,59 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, opole - Osiedle Rodło ! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

Andrzej Zapart

Andrzej Zapart

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni,...

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł53,35 m² 6 485,47 zł/m²

Czesława Zapart

Czesława Zapart

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, oś....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł93,30 m² 6 720,26 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, górki - gmina Prószków, 3...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,65 m² 10 256,94 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 48,65 m2, położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Chabrach...

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:758 m²

Do sprzedaży dom dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu,...

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 200 m² 3 083,33 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:11 300 m²

Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku,...

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł166 m² 8 554,22 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 166 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1000 m2, znajdujący się w Opolu,...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Do sprzedania ok. 120 metrowy dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 1252 m2 zlokalizowanej...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł540 m² 4 074,07 zł/m²

Elżbieta Czuba-Kałuża

Elżbieta Czuba-Kałuża

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:877 m²

Obiekt biurowy o łącznej powierzchni około 540 m2 znajdujący się w Opolu- śródmieściu, na działce o pow. 877 m2, składa się...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł101,63 m² 6 494,15 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 101,63 m2. stan developerski, piękne położenie, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na sprzedaż nowoczesny pięcio pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w Opolu, dzielnica Grudzice. Budynek oddany do użytkowania...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu kilka lokali na wynajem. Dwa pierwsze lokale znajdują się na 1 piętrze każdy z nich ma po 20m2 - miesięczna opłata wynosi...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

Czesława Zapart

Czesława Zapart

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowoczesnego, komfortowego, mieszkania dwu-pokojowego o powierzchni użytkowej 48,66 m2, położonego w Opolu, kolonia Gosławicka,...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł145 m² 5 862,07 zł/m²

Beata Wilińska

Beata Wilińska

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 145m2 położony w świetnej lokalizacji - blisko centrum miasta. Cena 850 000 zł To przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

236 320 zł1 688 m² 140 zł/m²

Małgorzata Kubisa

Małgorzata Kubisa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż - działka budowlana 1688 m2, - dobrzeń wielki Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16,88 ar, zlokalizowaną...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij